Lewandowski!!! 5 goli w 9 minut!!! Tylko na to spójrzcie!!! Video

Robert Lewandowski 5 goli w 9 minut! YouTube

About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features NFL Sunday Ticket Press Copyright.

Lewandowski strzelił 5 goli w 9 minut. Frankowski Myślałem, że po

Lewandowski 5 goals in 9 mins - Craig Burley (@CBurleyESPN) September 22, 2015. Lewandowski hasn't scored for 10 minutes. #Slump - Shaka Hislop (@ShakaHislop) September 22, 2015.

Jak Lewandowski STRZELIŁ 5 GOLI w 9 MINUT? shorts YouTube

Subscribe now: http://redirect.bundesliga.com/_bwxGOne year ago, the unthinkable happened, as Robert Lewandowski tore up the record books with five goals i.

Lewandowski 5 goli w 9 minut 😱😯😯😳😳 YouTube

01.02.2023. Watch the full nine minutes of Robert Lewandowski's historic evening against Wolfsburg on 24 September 2015, where he came off the bench at half-time to score five goals faster than.

5 goals in on match Robert Lewandowski is unbelievable 5 goals in 9

Robert Lewandowski 5 bramek strzelił w 9 minut! To jest niesamowita historia. Bayern przegrywał z Wolfsburgiem do przerwy 0:1. W przerwie trener Bayernu dokonał zmiany. Na boisku wprowadził.

GRAJ JAK LEWANDOWSKI! 5 GOLI W 9 MINUT! YouTube

Jak Lewandowski STRZELIŁ 5 GOLI w 9 MINUT? shorts CDA

Robert Lewandowski scored five goals in nine minutes after coming on as a substitute for Bayern Munich in their Bundesliga victory against Wolfsburg. Bayern trailed 1-0 at half-time, when.

DOWNLOAD Lewandowski 5 Goals In 9 Minutes Live Fc Bayern 51 Wolfsburg

Bundesliga. Robert Lewandowski lubi grać z FC Augsburg. Kapitalne liczby. Raptem bramka dzieli Lewandowskiego od tego, by zapisać się na kartach historii. Jeśli Polak zdoła pokonać w sobotę Rafała Gikiewicza choćby raz, będzie miał w dorobku 41 goli strzelonych w tym sezonie. To wynik lepszy od tego, który osiągnął Mueller.

Lewandowski 5 goli w 9 minut YouTube

5 goli w 9 minut - tak wyglądał powrót Roberta Lewandowskiego w barwach Bayernu Monachium. Video ze wszystkimi golami polskiego zawodnika możecie już teraz obejrzeć na EskaROCK.pl. Sprawdźcie w jaki sposób polski napastnik strzelił 5 bramek tuż po swoim powrocie na boisko w przerwie meczu z Vfl Wolfsburg i jasno pokazał kto w tej.

Pelean a puñetazos en entrenamiento del Bayern de Munich

Popis Lewandowskiego! 5 goli w 9 minut! Guardiola złapał się za głowę. Po chwili było już 3:1, a strzelcem znowu Lewandowski. W 55. minucie Polak dostał piłkę od Muellera i uderzył w słupek. Po chwili dobił prosto w bramkarza, druga dobitka była już skuteczna. Trzy gole w cztery minuty.

5 goli w 9 minut. Najlepsze mecze Lewandowskiego w Bayernie 2 Sport

2015-09-24 11:36. Robert Lewandowski i jego wyczyn ze spotkania z VfL Wolfsburg to wciąż sportowy temat numer 1. Nasz najlepszy snajper dokonał rzeczy niemożliwej - strzelił 5 goli w 9 minut.

Robert Lewandowski Rekord Goli Liga Niemiecka Hat Trick Roberta

Najbardziej pamiętny mecz każdego kibica Bayernu Monachium, Roberta Lewandowskiego i Reprezentacji Polski.5 bramek w 9 minut, 4 rekordy Guinessa polskiego pi.

Lewandowski i jego 5 goli w 9 minut. oszalał! [MEMY

Futbolowe rekordy: Robert Lewandowski strzelił Wolfsburgowi 5 goli w 9 minut. 22 września 2015 roku Bayern Monachium podejmował VfL Wolfsburg na Allianz Stadium. "Wilki" prowadziły do przerwy 1:0 i wszystko układało się dla nich korzystnie, dopóki w 46. minucie na boisko nie wszedł Robert Lewandowski. Jego występ w tym spotkaniu.

5 goli w 9 minut. Dziś mija pięć lat od wyczynu Roberta Lewandowskiego

Bayern Munchen - VfL Wolsburg

5 goli w 9 minut, 6 ustaw w 8 minut Lewandowski Duda Paczaizm.pl

Robert Lewandowski od tego sezonu podbija już hiszpańską ekstraklasę, ale jego nieprawdopodobne wyczyny w Bundeslidze nadal są chętnie wspominane. W czwartek 22 września upływa równe 7 lat od najbardziej niezapomnianego występu Polaka w Niemczech. W 2015 roku w zaledwie 9 minut strzelił on 5 goli w meczu VfL Wolfsburg.

Robert Lewandowski. 5 goli w 9 minut z VfL Wolfsburg! [WIDEO] (sport

22 September 2015: Robert Lewandowski makes Bundesliga history Sub now: https://redirect.bundesliga.com/_bwCSBayern München welcomed VfL Wolfsburg to the Al.